McGregor Language Schools

O firmie

Szkoła języków obcych McGregor Language Schools prowadzi kursy z języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego na wszystkich poziomach od początkującego poziomu znajomości języka do wysoko zaawansowanego.

Szkoła istnieje na rynku od 1999 i z dużym powodzeniem naucza języków obcych zarówno klientów indywidualnych, jak również prowadzi profesjonalne szkolenia dla firm.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu cały czas doskonali metody nauczania oraz dostosowuje się do zmian zachodzących w otoczeniu poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań. Kompetentna i wysoko wykształcona kadra, dla której nauczanie języków, to nie tylko praca, ale również pasja, sprawia, że nasi Kursanci z zadowoleniem korzystają z oferowanych przez nas usług. McGregor Language Schools stosuje nie tylko tradycyjne metody nauczania. Zachęcamy kursantów, aby rozwijali kontakt z językiem zarówno podczas zajęć jak i poza salą lekcyjną.

Uczestnicy kursu mają również pełen dostęp do naszych materiałów dostępnych w bibliotece szkolnej – książek, płyt DVD, nagrań video, czasopism i płyt CD.

Podobne firmy

  • SPORTOWNIA

    Nowy sport - nowe możliwości. Speed-ball - szkolenia, treningi, eventy, imprezy urodzinowe, pikniki.

  • Frajda Wiśniowa - przedszkole i żłobek dla Twojego dziecka

    Przedszkole z oddziałem żłobkowym w Wiśniowej. Przyjmujemy dzieci od drugiego roku życia.

  • Fundacja Ekomini

    Fundacja Ekomini jest niezależną, działającą na terenie całej Polski organizacją non-profit, której misją jest szeroko rozumiana edukacja przede wszystkim w zakresie przedsiębiorczości.

logo

Adres

Rynek 29/Ip
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9:00-21:00
Sobota: 8:00-16:00

Kontakt