Sławek Łuczak | Profesjonalna Fotografia Ślubna

O firmie

KILKA SŁÓW O MNIE...
Rocznik 1986. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania fotograf. Głównym tematem moich zdjęć od zawsze byli ludzie i ich emocje. Idąc tym tropem, jakiś czas temu związałem się z fotografią ślubną. Okazało się, że wciągnęła mnie bez reszty. Dzisiaj to dla mnie dużo więcej niż praca, to pasja.

CZYM FOTOGRAFUJĘ?
Używam dwóch profesjonalnych, pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych firmy Canon (5D) i zestawu jasnych obiektywów umożliwiających pracę z użyciem światła zastanego nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Zawsze pracuję przy pomocy dwóch aparatów, a wszystkie zdjęcia, które oddaję Klientom poddawane są wcześniej starannej obróbce cyfrowej.

JAK I GDZIE PRACUJĘ?
Moją domeną jest reportaż. Nie aranżuję, nie ustawiam scen, nie proszę o powtórki. Obserwuję i utrwalam emocje. Sesje plenerowe także organizuję w taki sposób, by możliwie najlepiej uchwycić charakter fotografowanych par - bo przecież każda jest inna. Najważniejsza dla mnie jest naturalność, ona po prostu najlepiej wygląda na zdjęciach.

Mieszkam w Myślenicach, pracuję w całym kraju: Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Zakopane – odległości nie mają znaczenia

Zapraszam do współpracy i do zobaczenia na Waszym ślubie! :)

Podobne firmy

  • Więźby dachowe, deski, łaty, kontrłaty, podbitka

    Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Specjalizujemy się w cięciu tarcicy budowlanej. Działamy na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego.

  • KGM Hurtownia Opału

    HURTOWNIA OPAŁU - Węgiel najwyższej jakości dla wymagających ! | DOSTAWA W CENIE ! | 12 256-39-32 | 570-750-570

  • Kominiarz BIEDROŃ Kominiarstwo

    KOMINIARZ- czyszczenie kominów, odbiory, przeglądy kominów - USUWANIE SMOŁY

logo

Adres

Myślenice
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8-20
Sobota: 8-20

Kontakt

tel. 607-402-806
info@slawekluczak.com

Strona www