ELPHARMA-szkolenia, doradztwo, audity

O firmie

Dostarczamy rozwiązania szkoleniowo-doradcze dla branży farmaceutycznej. Wyróżnia nas unikalna na rynku zdolność połączenia twardych kompetencji z ponadprzeciętnymi umiejętnościami trenerskimi. Podajemy rzetelną wiedzę w przystępnej oprawie. Mamy nadzieję, że wkrótce i Ty dołączysz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów.

Doradzamy w obszarach:
• Produkcja farmaceutyczna
• Obrót produktami leczniczymi, suplementami diety, wyrobami medycznymi
• Monitorowanie działań niepożądanych – PHARMACOVIGILANCE
• Audity Systemów Zarządzania Jakością i Dobrej Praktyki Wytwarzania u krajowych i zagranicznych wytwórców substancji czynnych (audit wytwórcy API) i wytwórców produktów leczniczych
• Produkcja spożywcza (suplementy diety, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego)
• Produkcja kosmetyczna
• Wyroby medyczne
• Ochrona zdrowia

Szkolenia ELPHARMY prowadzone są przez certyfikowanych trenerów, posiadających przygotowanie trenerskie w oparciu o Brytyjskie Standardy Kompetencji w Zakresie Treningu, Uczenia się i Rozwoju Osób Dorosłych. Nasi trenerzy posiadają wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie farmacji przemysłowej oraz wieloletnie doświadczenie w działach badawczo-rozwojowych, technologicznych i marketingowych firm farmaceutycznych.
Prowadzimy audyty w obszarze Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) u wytwórcy opakowań do leków, u wytwórcy produktów leczniczych , kosmetyków i wyrobów medycznych. Organizujemy również audyty Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP).
Przeprowadzamy również szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej nie tylko w obszarze farmacji. Jesteśmy otwarci na instytucje, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe poszukujące odpowiedniej formy szkoleń z podstawowych zasad ratownictwa medycznego. Dostosowujemy program szkolenia indywidualnie do potrzeb każdej grupy osób.
Udział we wszystkich naszych szkoleniach potwierdzamy certyfikatem.

Siedziba firmy:
ul. Na Polach 35/1
31-344 Kraków

Biuro:
ul. Mikołaja Klakurki 3
32-400 Myślenice
tel: 885-656-597

Podobne firmy

  • SPORTOWNIA

    Nowy sport - nowe możliwości. Speed-ball - szkolenia, treningi, eventy, imprezy urodzinowe, pikniki.

  • Frajda Wiśniowa - przedszkole i żłobek dla Twojego dziecka

    Przedszkole z oddziałem żłobkowym w Wiśniowej. Przyjmujemy dzieci od drugiego roku życia.

  • Fundacja Ekomini

    Fundacja Ekomini jest niezależną, działającą na terenie całej Polski organizacją non-profit, której misją jest szeroko rozumiana edukacja przede wszystkim w zakresie przedsiębiorczości.

logo

Adres

ul.Mikołaja Klakurki 3
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sobota: -
Niedziela: -

Kontakt

tel. 885-656-597
tel. 691-656-696
kamil.kmieciak@elpharma.pl