Depilar

O firmie

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą, świadczącą usługi w zakresie kosmetologii estetycznej. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie: laserach diodowych Light Sheer ET 400, LightSheer DESIRE oraz systemach LipoCryo i nowości na rynku Lumenis M22. Nasza oferta kierowana jest do gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA i lekarzy chcących wzbogacić swoją ofertę o nowoczesne technologie w dziedzinie trwałej depilacji, skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, czy też fotoodmładzania i zwalczania zmian barwnikowych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.
Jeżeli chcą Państwo uatrakcyjnić ofertę swojego gabinetu, zwiększyć jego prestiż i rentowność, to ta oferta jest dla Was!
Proponujemy Państwu możliwość profesjonalnej współpracy, opartej na wypożyczaniu sprzętu wraz z jego wyposażeniem lub wynajmu z usługą, w tej opcji wraz ze sprzętem przyjeżdża do Państwa wykwalifikowany specjalista, który obsługuje klientki.


Depilacja laserowa polega na usunięciu niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera. Energie, którą wytwarza laser, pochłaniają struktury mieszka włosowego, zawierające melaninę, następnie zmienia się ona w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Depilacja laserowa uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną. Kolejne zabiegi depilacyjne należy powtarzać co 4–8 tygodni (zależnie od części ciała i cech indywidualnych), aż do uzyskania odpowiedniego efektu. Przyjmuje się, że po pierwszym zabiegu usuwamy około 30-40 % włosów ciemnych, znajdujących się aktualnie w fazie anagenu.

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która w odróżnieniu od lasera, fal ultradźwiękowych czy liposukcji, nie wymaga okresu rekonwalescencji, w którym ciało powróci do sprawności sprzed zabiegu.
Podczas zabiegu redukuje się tkankę tłuszczową dzięki użyciu niskiej temperatury (ok. +3°C). Chłodzenie daje efekt lipolizy czyli rozpadu komórek tłuszczowych, które krystalizują się a następnie są naturalnie wydalane z naszego organizmu. Podwójna kontrola nad temperaturą daje zabiegowi stuprocentowe bezpieczeństwo. Dzięki kriolipolizie możemy zredukować od 25 do 45% tłuszczu, co zauważymy już po ok. 2-3 tygodniach. By efekt utrzymywał się i był satysfakcjonujący, można powtórzyć zabieg na tej samej części ciała po upływie 6 tygodni. Zabiegi kriolipolizy można wykonać, między innymi, na: brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, okolicy bioder lub w dolnej części pleców oraz na ramionach, czyli wszędzie tam, gdzie może występować nadmiar skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.

Lumenis M22 to wielofunkcyjny system pozwalający na przeprowadzanie efektywnych zabiegów dla klientek z najtrudniejszymi problemami skóry. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, które służą do przeprowadzania różnych zabiegów estetycznych dotyczących:
• usuwania zmian naczyniowych – zniszczeniu ulega czerwony barwnik krwi – hemoglobina,
• usuwaniu zmian barwnikowych – zniszczeniu ulega brązowy barwnik skóry – melanina,
• fotoodmładzaniu – wykorzystywany jest efekt podgrzania skóry, które uaktywnia i stymuluje procesy odnowy i regeneracji kolagenu.

Efekt zabiegu uzależniony jest od zastosowanej głowicy i wybrania odpowiednich parametrów działania urządzenia. System Lumenis M22 oferuje bardzo szerokie możliwości terapeutyczne.

Podobne firmy

  • Ewa Mleczek Mobilna Strefa Makijażu

    Dzień dobry! Makijaż jest moją pasją od 10 lat, po ukończeniu szkoły wizażu postanowiłam otworzyć studio, gdzie świadczę usługi z zakresu makijażu okolicznościowego (wieczorowy, dzienny, ślubny, na sesje zdjęciową), charakteryzacji, a także warsztaty i

  • LOVE COLORS | STUDIO WIZAŻU I STYLIZACJI W MYŚLENICACH

    ZAKUPY|STYLIZACJA ŚLUBNA|METAMORFOZY I KONSULTACJE WIZERUNKOWE| MAKIJAŻ DLA CIEBIE I TWOJEJ MAŁEJ KSIĘŻNICZKI|ZAJĘCIA DLA DZIECI|ZABIEGI BANKIETOWE

  • Mobilny Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

    Mobilny Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

logo

Adres

Sienkiewicza 20
32-400 Myślenice

Kontakt

tel. 517080104
studio@depilar.pl

Strona www