Fundacja Ekomini

O firmie

Fundacja Ekomini jest niezależną, działającą na terenie całej Polski organizacją non-profit, której misją jest szeroko rozumiana edukacja przede wszystkim w zakresie przedsiębiorczości. Wierzymy, że umiejętny i dobrze ukierunkowany rozwój potencjału tkwiącego w każdym młodym człowieku może w przyszłości zaowocować trafnym wyborem wykonywanej przez niego pracy.
Przedsiębiorczość to sposób patrzenia na świat i umiejętność znalezienia w nim odpowiedniego miejsca dla siebie. To innowacyjność́ i kreatywność́ w myśleniu i działaniu. Naszym celem jest wspieranie dzieci i młodzieży w realizacji ich marzeń.
“Z sercem do marzeń”
Pragniemy dać możliwość dzieciom i młodzieży rozwinąć swoje marzenia, które w przyszłości staną się ich wykonywaną pracą.
Kierujemy się takimi wartościami jak: szacunek, zrozumienie, wsparcie, akceptacja.
Obecnie realizujemy kilka projektów edukacyjnych: Program Smart Start, Półkolonie Letnie w Myślenicach, Rodzinne Wyzwania Wakacyjne, Robotyka z Ekomini. Więcej informacji na stronie Fundacji: www.ekomini.pl

Podobne firmy

  • SPORTOWNIA

    Nowy sport - nowe możliwości. Speed-ball - szkolenia, treningi, eventy, imprezy urodzinowe, pikniki.

  • Frajda Wiśniowa - przedszkole i żłobek dla Twojego dziecka

    Przedszkole z oddziałem żłobkowym w Wiśniowej. Przyjmujemy dzieci od drugiego roku życia.

  • RoBoSMART

    Interaktywne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Warsztaty skierowane są do młodych inżynierów w wieku 6-15 lat. Zajęcia rozbudzają ciekawość poznawania świata wśród najmłodszych oraz umożliwiają w prosty, ciekawy i efektywny sposób ich rozwój w kierunku nauk

Adres

Rynek 23
32-400 Myślenice

Kontakt

tel. 690096101
fundacja@ekomini.pl

Strona www