Sklep internetowy Klamki-Drzwiowe.PL

O firmie

W ofercie sklepu internetowego Klamki-Drzwiowe.PL oferujemy jedynie produkty markowych, polskich i europejskich producentów;

- Metal-Bud - polski producent obecny na rynku od 1965 roku którego klamki otwierają drzwi w Polsce i Europie. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości okuć do drzwi wewnętrznych a w ostatnich latach dynamicznie rozwija swój asortyment odpowiadając na potrzeby nowych grup Klientów.

- ABUS - niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa z tradycjami sięgającymi 1924 roku. Na całym świecie grupa ABUS zatrudnia około 3000 pracowników a produkty tej firmy są synonimem jakości i bezpieczeństwa.

- AXA Stenman Polska - firma jest częścią grupy AXA Stenman Industries, która może poszczycić się długoletnią tradycją, której początki sięgają 1902 roku. AXA Stenman specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości klamek do drzwi zewnętrznych, w tym klamek o właściwościach antywłamaniowych które skutecznie zabezpieczają polskie i europejskie domy i mieszkania.

Cały oferowany asortyment sklepu Klamki-Drzwiowe.PL jest dostępny na naszym magazynie co pozwala realizować zamówienia natychmiast, "od ręki" z dostawą w dowolne miejsce w Polsce w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Podobne firmy

  • FPHU Spawex Jasek Przemysław

    Produkcja bram ogrodzeniowych,przęseł,balustrad oraz innych konstrukcji stalowych

  • Chem4You

    Sprzedaż środków czystości

  • Firma Aluglass

    Profesjonalna stolarka ALUMINIOWA

logo

Adres

Siepraw 742
32-447 Siepraw

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 7.00 - 17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Kontakt

tel. 12 444 10 69
tel. 501 10 50 69
biuro@klamki-drzwiowe.pl

Strona www