Solgen sp z o.o.

O firmie

Solgen to firma projektowo wykonawcza, specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych. Inwestycje realizowane są kompleksowo od projektu poprzez montaż aż do zgłoszenia w zakładzie energetycznym. Nasi instalatorzy posiadają certyfikaty UDT, uprawnienia SEP, licznie szkolenia techniczne oraz bogate doświadczenie, które zdobyli wykonując instalacje zarówno na domach prywatnych, firmach i budynkach użyteczności publicznej.
Priorytetem firmy jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie a także wysokiej jakości komponentów, sprawdzonych i niezawodnych firm od lat zajmujących się fotowoltaiką.

Podobne firmy

  • FPHU Spawex Jasek Przemysław

    Produkcja bram ogrodzeniowych,przęseł,balustrad oraz innych konstrukcji stalowych

  • Mir-Bud - Budowa domów, hal i mieszkań. Roboty ziemne i remonty - sprawdź!

    Mir-Bud działa na terenie Myślenic i Krakowa. Świadczymy usługi z zakresu remontów i budowy domów mieszkalnych oraz hal i budowli przemysłowych. Posiadamy niezbędny sprzęt to wykonywania robót ziemnych. Wyceny wykonujemy bezpłatnie!

  • EURO MASZYNY

    Firma EURO-MASZYNY.PL działa na rynku już ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę związaną ze sprzedażą części, wynajmem maszyn budowlanych oraz sprowadzeniem i transportem maszyn budowlanych do kraju, finansowaniem i formalnośc

logo

Adres

Kraków
30-614 Kraków

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9-16

Kontakt

tel. 12 307 16 14
tel. 531 107 600
biuro@solgen.pl

Strona www