INTER-RUSZTOWANIA

O firmie

Firma Inter-Rusztowania jest prywatną firmą, która powstała w 2008 r. początkowo zajmowała się produkcją podestów drewnianych, obecnie rozszerzyliśmy naszą ofertę.

Jako jedyni pośród producentów podestów drewnianych , posiadamy certyfikat jakości NR Z/02/007/13 według norm ISO. Oferowane przez nas wyroby są w pełni produktem polskim. Wszystkie przedmioty podlegały standardowej kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczone przez nas usługi wyróżniają się wysoką jakością, rzetelnością oraz terminowością. Cechuje nas elastyczność na potrzeby rynku i szybkość w dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb klienta.

Firma posiada własny obiekt produkcyjny, nowoczesne urządzenia obsługiwane przez fachowców, dzięki temu możemy dać klientom gwarancję dobrej jakości. Inter-Rusztowania cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Park maszynowy jest sukcesywnie uzupełniany o nowe urządzenia.

Dysponujemy dużym placem do magazynowania dlatego dostępność wszystkich elementów jest „od ręki”. Posiadamy wszystkie konieczne uprawnienia do realizacji oferowanych przez nas usług. Produkcja naszych elementów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i sugestiach naszych klientów.

Naszą pracą i jakością produkowanych wyrobów chcemy pokazać, że my jako producenci krajowi oraz nasze produkty w żaden sposób nie różnią się jakością od największych światowych firm produkcyjnych..

Najważniejszym celem firmy Inter-Rusztowania jest produkcja wyrobów o najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie.

Nawiązując z nami współpracę masz pewność że:

Otrzymasz produkty na wysokim poziomie pod względem jakości oraz estetyki,

- Nasze usługi zabezpieczone są gwarancją,

- Konkurencyjność cen nie ma wpływu na jakość naszego produktu,

- Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo.

Mamy nadzieje, iż te krótkie informacje o nas pozwolą Wam we właściwy sposób ocenić naszą firmę i jej możliwości.

Podobne firmy

  • EURO MASZYNY

    Firma EURO-MASZYNY.PL działa na rynku już ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę związaną ze sprzedażą części, wynajmem maszyn budowlanych oraz sprowadzeniem i transportem maszyn budowlanych do kraju, finansowaniem i formalnośc

  • JARKO-ART USŁUGI MALARSKIE, GŁADZIE GIPSOWE, STRUKTURY DEKORACYJNE

    Specjalizujemy się w usługach malarskich i gładziach gipsowych

  • Solgen sp z o.o.

    Instalacje fotowoltaiczne

logo

Adres

Jasienica 448
34-400 Myślenice

Kontakt

tel. 791692022, 511618023
tel. 663484268
inter@stal.hub.pl

Strona www