Biuro Nieruchomości ARKA

O firmie

Biuro obrotu Nieruchomościami „ARKA” w Mszanie Dolnej świadczy usługi w zakresie pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości tak dla osób fizycznych jak i dla firm. Szczycimy się długoletnim doświadczeniem, połączonym z otwartością na nowatorskie rozwiązania.
W ramach kompleksowej obsługi pomagamy naszym klientom w wyborze najbardziej korzystnego i optymalnego finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości.

W swojej pracy kierujemy się rzetelnością i uczciwością wobec naszego klienta. Odnosimy się indywidualnie do potrzeb każdego klienta oraz staramy się realizować powierzone nam zadania w jak najkrótszym czasie z jak największą dokładnością i troską. Zadowolenie naszych klientów z jakości wykonanych przez nas usług jest dla nas najważniejsze i jest naszą najlepszą wizytówką.

W naszej ofercie znajdują się nieruchomości przede wszystkim z pięknych i czystych ekologicznie okolic Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Limanowej oraz Myślenic.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania zawodu „Pośrednika w obrocie nieruchomościami” nadane przez Ministra Infrastruktury, nr. licencji zawodowej 7803.

Co ważne dla naszych potencjalnych klientów, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w trakcie wykonywania czynności zawodowych pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Podobne firmy

  • Biuro Wycen Nieruchomości i Finansów Premium

    Wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, doradztwo, usługi księgowe, analiza danych.

  • Legal Nieruchomości

    Biuro nieruchomości działające na uczciwych i rzetelnych zasadach prowadzone przez prawników.

  • DGA NIERUCHOMOŚCI

    DGA nieruchomości oferuje Państwu kompleksową obsługę kupna sprzedaży i najmu mieszkań,domów,działek oraz innych nieruchomości.

logo

Adres

Kolbego 24b
34-730 Mszana Dolna

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9-17 (możliwość umówienia spotkania w innych godzinach)
Sobota: 9-13 (możliwość umówienia spotkania w innych godzinach)
Niedziela: zamknięte

Kontakt

tel. 880 558 481
tel. 18 331 07 59
biuro.arka@op.pl

Strona www