Ciuszek na brzuszek- SKLEP DLA KOBIET W CIĄŻY

O firmie

W naszym sklepie, przyszła mam znajdzie, wszytko co jest jej potrzebne do komfortowego przejścia przez radosny, choć trudny okres ciąży, porodu i połogu.

Ciuszek na brzuszek - wyjątkowy sklep dla wyjątkowych kobiet.

We wrześniu 2006 roku, przy ul. Rzemieślniczej 1A powstał pierwszy w Myślenicach sklep z odzieżą i akcesoriami ciążowymi. Oferowane stroje pochodzą z kolekcji wiodących producentów ubrań, którzy cieszą się coraz większą popularnością na polskim jak i zagranicznym rynku. Wykonane są z tkanin wysokiej jakości, a dzięki nowoczesnym fasonom oraz nowatorskim rozwiązaniom projektantom udało się stworzyć kolekcje, które na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od tych noszonych przez kobiety przed ciążą.To bardzo ważne, żeby kobieta czuła się w tych strojach swobodnie, tak jak przed ciążą. Dzięki pomysłowości producentów kobiety zostają przy swoim rozmiarze z przed ciąży, co pozwala im uniknąć nieprzyjemnego uczucia tycia. A przecież tak naprawdę zwiększa im się tylko brzuszek,
W sklepie Ciuszek na brzuszek przyszła mama znajdzie zatem ubrania rosnące razem z brzuszkiem, dzięki czemu posłużą one od początku do końca ciąży, a nawet i po jej zakończeniu. Wśród ubrań wykonanych wyłącznie z materiałów przyjaznych kobietom w ciąży może znaleźć m.in. figi na brzuch, pod brzuch, jednorazowe. Koszulki porodówki, artykuły higieniczne używane do porodu i po porodzie, rajstopy ciążowe, kosmetyki pielęgnacyjne, a także kosmetyki dla maluszka, bieliznę korygującą po ciąży, biustonosze na okres ciąży i karmienia, wkładki laktacyjne, osłonki na brodawki, poduszki do karmienia, koszulki ciążowe i wiele innych.
Dodatkowo sklep objęty jest patronatem Fundacji "Rodzić po ludzku", "Szkołą Matek i Ojców" oraz "Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią". Jako jedyny w powiecie propaguje i wspiera karmienie piersią, dlatego też w jego ofercie znajduje się szeroki asortyment koszul, piżam oraz bluzek na okres karmienia, a także odpowiednie poradniki ułatwiające młodym mamom naukę karmienia. Sklep współpracuje również z lekarzem ginekologiem (adres oraz dane lekarza, na stronie internetowej sklepu). W sklepie powstała "GALERIA MALUSZKA"
ZAPRASZAMY
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 9:00-18:00
W SOBOTY 9:00-14:00

Podobne firmy

  • F H "SVOBODA" PIOTR GÓRKA - MegabrandShop

    Jesteśmy firmą, która od 2002 roku z sukcesem kultywuje tradycję branży odzieżowej. Od lat skupimy swoją uwagę na potrzebach kobiet, oferując im produkty wielu krajowych oraz zagranicznych marek.

  • MIX-STROJE KARNAWAŁOWE

    STROJE KARNAWAŁOWE DLA DZIECI

  • BALLOONS - wypożyczalnia okazjonalna

    BALLOONS - wypożyczalnia okazjonalna markowe suknie wieczorowe, koktajlowe sukienki od projektantów, buty, torebki, fascynatory.... 32-400 Myślenice, ul. Rzemieślnicza 2 "U LISA" I piętro, przejście przez sklep komputerowy

logo

Adres

Rzemieślnicza 1a
32-400 Myślenice

Kontakt

tel. 0697029488
sklep@ciuszeknabrzuszek.pl

Strona www