Krakowiacy i Górale

O firmie

Nasz zajazd mieści się ok 10 km od Krakowa. "Krakowiacy i Górale" to idealne miejsce dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, napitku i dobrej zabawy przy muzyce. Nasza specjalność to organizacja wesel i organizacja konferencji. W naszym zajeżdzie istnieje mozliwośc organizacje wesela, konferencji. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i doskonałe warunki. Stylowe wnętrze nawiązuje do bogatej kultury i sztuki góralskiej. Obok doskonałej kuchni, atrakcją zajazdu jest doskonała muzyka, grana przez nasz zespół muzyczny. Codziennie przy taktach muzyki odbywa się dancing. Kuchnia oparta jest na niepowtarzalnych recepturach góralskich, oraz tradycji kuchni staropolskiej.

Pon - Niedz.: 08:00 - 23:00
Informacje
Organizacja imprez:
- imprezy firmowe
- imprezy okolicznościowe
- wesela
- konferencje
- bankiety

Motel: ceny juz od 50pln ze śniadaniem

krakowiacyigorale.pl
e-mail: krakowiacy@krakowiacyigorale.pl
tel. +48 512 351 753

Podobne firmy

  • Hotel "Pod Dębami" Osieczany Myślenice

    Hotel "Pod Dębami" cisza, spokój , piękny park i ogród wokół obiektu to główne atuty tego miejsca. Hotel znajduje się zaledwie 35 km od centrum Krakowa i 3 km od Myślenic. Jego usytuowanie sprawia, że stanowi doskonałe miejsce na organizację:

  • Catering PERFECT FOOD wesela chrzciny komunie studniówki urodziny

    Organizujemy kompleksowo usługi cateringowe na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe w dowolnie wybranym miejscu przez klienta: - przyjęcia weselne - spotkania rodzinne - studniówki - imieniny, urodziny - rocznice, zaręczyny - wieczory panieńs

  • Restauracja DALLAS

    WESELA, CHRZCINY, KOMUNIE I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE....

logo

Adres

Krzyszkowice 310
32-445 Krzyszkowice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8-23
Sobota: 8-23
Niedziela: 8-23

Kontakt

tel. 512351753
tel. 502525083
imprezy@krakowiacyigorale.pl

Strona www

krakowiacyigorale.pl