Lokumnaplus

O firmie

Nie jednokrotnie większość biur nieruchomości w tym miejscu opisuje historie powstawania swojego biura, opisy świadczonych usług; Kompleksowa obsługa, wysokie doświadczenie i multum zadowolonych klientów. Oferta najwyższego standardu działania i bezpieczeństwa. Obietnica zapewnienia satysfakcji, udzielania fachowych porad finansowych i prawnych a także obecność na każdym etapie procesu sprzedaży. Niesamowite, ale czy jest w tym coś wyjątkowego? Raczej nie! Bowiem są to opisy czasem wyimaginowanego procesu marketingu, a w rzeczywistość pokazuje na całkiem coś innego. Czy nie powinno być tak, że wszystkie te czynności powinny być jednym z elementów układanki filozofii firmy?
Są to wartości, które sprawiają, iż biuro nieruchomości realizują kluczowe potrzeby swoich klientów. Dlatego możemy mówić, że posiadamy usługę w nowym wymiarze – sprzedajemy szybko i skutecznie.

Podobne firmy

  • Biuro Wycen Nieruchomości i Finansów Premium

    Wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, doradztwo, usługi księgowe, analiza danych.

  • Legal Nieruchomości

    Biuro nieruchomości działające na uczciwych i rzetelnych zasadach prowadzone przez prawników.

  • DGA NIERUCHOMOŚCI

    DGA nieruchomości oferuje Państwu kompleksową obsługę kupna sprzedaży i najmu mieszkań,domów,działek oraz innych nieruchomości.

logo

Adres

Jana Dunin- Brzezińskiego 7/12
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9-17
Sobota: 9-14
Niedziela: tylko kontakt telefoniczny

Kontakt

tel. 790332980
biuro@lokumnaplus.pl