Restauracja orientalna Trawa Cytrynowa

O firmie

Nasza restauracja znajduje się tuż przy trasie zwanej Zakopianką (droga krajowa numer 7), w malowniczej miejscowości Głogoczów, pomiędzy Krakowem a Myślenicami. Po prawej stronie (jadąc od Krakowa) , tuż przed zjazdem na Bielsko- Białą znajdą Państwo jedyną w tej okolicy, oryginalną restaurację orientalną. Dogodna lokalizacja oraz klimatyczne, eleganckie i przyjemne wnętrze to tylko niektóre z atutów tego miejsca.

Trawa Cytrynowa to bowiem przede wszystkim wyjątkowe menu, w którym każdy z naszych Gości znajdzie potrawę najbardziej odpowiadającą jego kulinarnym gustom. Obok pikantnych propozycji o bardzo wyrazistym smaku, znajdują się również dania łagodne, mięsne i wegetariańskie. W naszym menu są także propozycje przygotowane specjalnie dla najmłodszych Gości. O wyśmienity smak potraw dba pochodzący z dalekiego wschodu, bardzo doświadczony szef kuchni. To jego kulinarne sekrety i umiejętności decydują o zadowoleniu naszych Gości.

W lecie zapraszamy także do ogródka. Proponujemy również dowóz dań.

Największym wyróżnieniem jest dla nas to, gdy raz odwiedzający nas Goście wracają ponownie. Zapewniamy, że każda wizyta w Trawie Cytrynowej to naprawdę miło spędzony czas – wyśmienity smak potraw, przyjemny klimat i sympatyczna obsługa. Serdecznie zapraszamy.

Podobne firmy

  • Hotel "Pod Dębami" Osieczany Myślenice

    Hotel "Pod Dębami" cisza, spokój , piękny park i ogród wokół obiektu to główne atuty tego miejsca. Hotel znajduje się zaledwie 35 km od centrum Krakowa i 3 km od Myślenic. Jego usytuowanie sprawia, że stanowi doskonałe miejsce na organizację:

  • Catering PERFECT FOOD wesela chrzciny komunie studniówki urodziny

    Organizujemy kompleksowo usługi cateringowe na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe w dowolnie wybranym miejscu przez klienta: - przyjęcia weselne - spotkania rodzinne - studniówki - imieniny, urodziny - rocznice, zaręczyny - wieczory panieńs

  • Restauracja DALLAS

    WESELA, CHRZCINY, KOMUNIE I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE....

logo

Adres

Głogoczów 434
32-444 Głogoczów

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 11-21
Sobota: 11-22
Niedziela: 11-21

Kontakt

tel. 666668070
kontakt@trawa-cytrynowa.pl