Nadruki i hafty na każdym rodzaju odzieży - Deco-Logo

O firmie

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wykonać trwałe i stylowe logo lub dowolną grafikę na odzieży.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu pracujemy szybko i wydajnie.

Wykonujemy wielokolorowe nadruki oraz haft ozdobny według wzorów zaprojektowanych przez naszych grafików lub dostarczonych przez klientów.

Nasze nadruki wykonujemy na nowoczesnej drukarce, z wykorzystaniem metody druku bezpośredniego DTG (Direct to Garment). Metoda ta pozwala uzyskać doskonałe efekty nadruków z rzeczywistym przeniesieniem barw oraz ograniczamy do minimum czas oczekiwania na realizację zamówienia, poprzez eliminację czasochłonnych procesów związanych z przygotowaniem do druku.

Wymiary stolików do druku pozwalają drukować na obszarach o różnych rozmiarach i kształcie, jesteśmy w stanie zadrukować obszar o rozmiarach od kilku do nawet 420X800 mm.

Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, szkół, stowarzyszeń (logo firm, teksty i grafiki reklamowe/promocyjne), jak i klientów indywidualnych ( np. na prezent lub jako odzież codzienna).

Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet pojedyncze zlecenie.

Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Podobne firmy

  • strefa511

    • CAR WRAPPING - ZMIANA KOLORU SAMOCHODÓW FOLIĄ • OKLEJANIE REKLAMOWE SAMOCHODÓW • DRUK WIELKOFORMATOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

  • Studio Foto Video Soniq

    Fotografia, videofilmowanie

  • Fotografia Ślubna Ryszard Zaleski

    Uchwycić niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju chwile w taki sposób alby każde spojrzenie na zdjęcie przypominało tamten i wywoływało uśmiech na twarzy oglądającego ... oto mój cel. W 2013 sesja narzeczeńska gratis.

logo

Adres

Rynek 16
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8-16

Kontakt

tel. 603 630 008
biuro@deco-logo.pl

Strona www

www.deco-logo.pl/