Serwis FranczyzaBanku.pl

O firmie

FranczyzaBanku.pl dostarcza treści dla użytkowników, którzy dopiero szukają pomysłu na własny biznes oraz dla przedsiębiorców, którzy prowadzą firmę w ramach biura kredytowego, agencji ubezpieczeniowej, jako doradcy finansowi lub właściciele placówek partnerskich banków.
W serwisie znajdują się praktyczne porady na temat prowadzenia biznesu, oferty współpracy w modelu franczyzowym i na zasadzie pośrednictwa. Dodatkowo, na bieżąco publikowane są aktualności z rynku finansowego, wywiady z przedstawicielami wiarygodnych instytucji finansowych w Polsce oraz porady na temat produktów finansowych.
Serwis posiada unikalną giełdę sprzedaży, gdzie zamieszczane są aktualne ogłoszenia dotyczące sprzedaży istniejących placówek franczyzowych banków.

Podobne firmy

  • Kancelaria Księgowo-Finansowa Liszkiewicz, biuro rachunkowe, szkolenia BHP

    Oferujemy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Oferujemy szkolenia i doradztwo w zakresie BHP. Prowadzenie szkoleń okresowych. Szkolenia i prowadzenie instruktarzu s

  • INWESTYCJE- BEZPIECZNE- STABILNE ZYSKI

    Nasza oferta Naszą specjalnością są: - inwestycje ziemskieinvest - inwestycje w sektor pożyczek pozabankowych - inwestycje w akcje i udziały - inwestycje w obligacje korporacyjne Dodatkowo oferujemy i współpracujemy z firmami oferując

  • Legal Info Kancelaria Prawna

    Kancelaria prawna, która zapewni Państwu kompleksową i rzetelną obsługę prawną, świadczoną na wysokim poziomie.

logo

Adres

Al. Korfantego 48
40-161 Katowice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 09:00-17:00

Kontakt

tel. 327826207
tel. 534001002
bok@franczyzabanku.pl

Strona www

www.franczyzabanku.pl