KGM Hurtownia Opału

O firmie

Przedmiotem działalności naszej firmy jest hurtowy i detaliczny handel opałem. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości węgla energetycznego, ekogroszku i miału węglowego, które dostarczamy nie tylko klientom z Polski, ale również odbiorcom zagranicznym. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje o prowadzonej przez nas działalności, a także o oferowanych produktach.

Co nas wyróżnia?
Przedsiębiorstwo KGM Hurtowania Opału cechuje się dużą innowacyjnością. Wiele razy wprowadzaliśmy rozwiązania, jakie nie były wcześniej stosowane na rynku sprzedaży materiału opałowego w Polsce. Zdobyte doświadczenie, przemyślane inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa, duży potencjał ekonomiczny i bogata wiedza to cechy charakterystyczne naszej firmy, które pozwalają nam obsługiwać klientów z całego kraju i europy. Posiadamy też dobrze wyposażoną i regularnie modernizowaną infrastrukturę przeładunkową i transportową, co również wpływa pozytywnie na jakość naszych usług.

Podobne firmy

  • Chem4You

    Sprzedaż środków czystości

  • ELEKTRET sp. j.

    CENTRUM ELEKTRYCZNE ELEKTRET

  • CENTRUM ZABEZPIECZEŃ MYŚLENICE

    ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ, TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV, TELEWIZJA DVB-T i SAT, AUTOMATYKA BRAMOWA, VIDEO-DOMOFONY, OŚWIETLENIE LED, AUTO ALARMY Autoryzowany dystrybutor znaczących firm w branży bezpieczeństwa

logo

Adres

Myślenicka 86
32-031 Gaj

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 7-17
Sobota: 8-14

Kontakt

tel. 122563932
tel. 570-750-570
kontakt@kgmhurtowniaopalu.pl

Strona www

www.kgmhurtowniaopalu.pl