Orioled - International Sourcing sp. z o.o.

O firmie

Orioled to fachowcy z poziomu Ekranów LED stanowimy drinku z najdłuższych dedykowanych producentów LED. W domowej propozycji jesteśmy liczne zmiany na zbytu Polskim takie jak Digital Signage lub Augmented reality. Przygotowujemy dla największych hipermarketów w Polsce Hologramy 3D oraz Infokioski, które idealnie dopasują się w modny trend multimedialny. Dzięki Infokioskom każdy klient w szybki sposób może na lokalne oczy zobaczyć co udziela mu największą zaleta biznesową. Skuteczną formą reklamy są też duże promocji LED, szczególnie świetlne, które spoglądamy na telebimach dają duże efekty. Umieść na Nowe ekrany LED, które zagwarantują doskonałą klasa obrazu w przystępnej cenie, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań pozowli Ci przekonać kolejnego użytkownika biznesowego. Dziś zdecydowanie dać na śmiałe rozwiązania, które powoduje Orioled prowadzący na rynku producent podłóg interaktywnych.

Podobne firmy

  • ProPCnet Michał Górnik

    ProPcNet - serwis komputerowy, serwis drukarek, notebooków i sprzętu sieciowego na terenie Myślenic i okolic. Ponadto w ofercie sprzedaż części komputerowych oraz komputerów i notebooków.

  • Serwis komputerowy, sklep internetowy - ,,Dzozef"

    Celem naszej firmy jest naprawa i konserwacja notebooków, komputerów PC a także pomoc firmom i osobom prywatnym.

  • STAWKA Sklep LaptoPIX.pl

    W naszej ofercie notebooki, komputery PC nowe i używane (poleasingowe, pochodzenia głównie niemieckiego), akcesoria i podzespoły komputerowe, tablety, drukarki, tonery itp. tablety.

Adres

Stawki 2
00-193 Warszawa

Kontakt

januszultrabiznesu@o2.pl

Strona www

orioled.pl