Fito-Mania Catering dietetyczny Książnice i okolice

O firmie

Firma Fito-Mania skomponuje dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji smakowych. Każdą współpracę poprzedzamy wywiadem i konsultacją dietetyczną, aby pomóc uzyskać Ci maksimum rezultatów.

Dbamy by nasze posiłki cechowały się niskim indeksem glikemicznym, co daje gwarancję uczucia sytości oraz utrzymania stałego poziomu cukru we krwi. Odpowiedni rozkład makroskładników pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów związanych z sylwetką, treningiem lub stanem zdrowia.

Nasze smaczne i zdrowe dania dostarczamy każdego ranka do Krakowa, Wieliczki, Bochni, Limanowej, Dobczyc, Niepołomic, Myślenic, Gdowa i Skawiny. Z każdym miesiącem kolejne miasta i miejscowości dołączają do tego grona

Jeśli mieszkasz w jednej z nich - dzwoń już teraz. Jeśli nie - być może już niedługo pojawimy się również w Twojej okolicy.

Podobne firmy

  • Catering PERFECT FOOD wesela chrzciny komunie studniówki urodziny

    Organizujemy kompleksowo usługi cateringowe na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe w dowolnie wybranym miejscu przez klienta: - przyjęcia weselne - spotkania rodzinne - studniówki - imieniny, urodziny - rocznice, zaręczyny - wieczory panieńs

  • Biuro Organizacji Imprez INTEGRA

    Wypożyczalnia namiotów , sprzętu biesiadnego , naczyń stołowych , sprzętu gastronomicznego

  • Viera-catering

    Kompleksowe usługi cateringowe,organizacja przyjęc weselnych,firmowych i okolicznościowych.

logo

Adres

Książnice 93
32-420 Książnice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: Całą dobę
Sobota: całą dobę
Niedziela: całą dobę

Kontakt

tel. 519 523 755
kontakt@fitomania.com.pl

Strona www

519 523 755