Centromix - serwis komputerowy

O firmie

Naprawimy każdy model notebooka, ultrabooka i netbooka. Usuniemy wszystkie usterki i przywrócimy Twój laptop do życia. Nie uwierzysz, że komputer przenośny może działać tak dobrze. Zadbaj o swój sprzęt, daj się zaskoczyć i sprawdź, jakie usługi wykonujemy!

Nasz serwis zajmuje się naprawą i serwisem:
- Komputerów PC
- Laptopów
- Drukarek

Dodatkowo wykonujemy usługi związane z reinstalacją lub instalacją systemu operacyjnego jak i instalacją sterowników dedykowanych pod dane urządzenie.

Na rynku wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie dzięki czemu potrafimy naprawić niemal każdą usterkę Twojego laptopa. Naprawa zostanie wykonana z wykorzystaniem nowoczesnego, profesjonalnego wyposażenia, a Twój komputer osobisty będzie szczególnie traktowany. Serwisowanie laptopa w naszej firmie da Ci pewność, że notebook będzie niezawodnie służył jeszcze przez wiele lat.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: http://serwis.centromix.pl/

Podobne firmy

  • ProPCnet Michał Górnik

    ProPcNet - serwis komputerowy, serwis drukarek, notebooków i sprzętu sieciowego na terenie Myślenic i okolic. Ponadto w ofercie sprzedaż części komputerowych oraz komputerów i notebooków.

  • Serwis komputerowy, sklep internetowy - ,,Dzozef"

    Celem naszej firmy jest naprawa i konserwacja notebooków, komputerów PC a także pomoc firmom i osobom prywatnym.

  • STAWKA Sklep LaptoPIX.pl

    W naszej ofercie notebooki, komputery PC nowe i używane (poleasingowe, pochodzenia głównie niemieckiego), akcesoria i podzespoły komputerowe, tablety, drukarki, tonery itp. tablety.

logo

Adres

ul. Żwirki i Wigury 10
Myślenice Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9-17
Sobota: 9-13
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

tel. 796 501 034
serwis@centromix.pl

Strona www

serwis.centromix.pl