Pomoc Drogowa i Laweta Myślenice - Scyz-Gum s.c.

O firmie

Pomoc Drogowa firmy Scyz-Gum s.c. z Myślenic świadczy solidne, niedrogie i zawsze profesjonalne usługi transportu lawetowego samochodów, motocykli, aut dostawczych, maszyn rolniczych i inne sprzętu lub urządzeń do 4 ton.

- Dysponujemy profesjonalnym sprzętem holowniczym i naprawczym
- Błyskawiczny dojazd na miejsce nawet w 15 minut
- Drobne usterki takie jak rozładowany akumulator, wymiana i naprawa opon, dowóz paliwa i niektóre awarie uniemożliwiające odpalenie samochodu usuwamy na miejscu
- Poważniejsze awarie sprawnie i szybko naprawimy w dogodnie zlokalizowanym blisko centrum Myślenic własnym warsztacie samochodowym

Nasza Laweta w Myślenicach pozostaje do Twojej dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu. Operatorzy lawety to miły i kompetentny zespół mechaników z wieloletnim doświadczeniem w holowaniu powypadkowym i poawaryjnym. Współpracujemy z ubezpieczalniami a nasze usługi są refinansowane z polis AC/OC.

Korzystając z usług Pomocy Drogowej i Lawety Myślenice zminimalizujesz czas przestoju, stres związany z awaryjną sytuacją drogową a przy okazji nie zrujnujesz domowego budżetu niespodziewanym zdarzeniem wymagającym pomocy specjalistów mechaniki pojazdowej.

Obsługujemy cały obszar powiatu i gminy Myślenice oraz całą Zakopiankę (DK7) na odcinku od Myślenic do Krakowa i Myślenice - Nowy Targ. Klienci nas po prostu lubią, a pomoc drogowa i holowanie aut cieszą się bardzo dobrą opinią.

Nie martw się awarią! Jesteśmy tu by pomóc Ci szybko i sprawnie wrócić na trasę.

Podobne firmy

logo

Adres

3-go Maja 22
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: Całodobowo
Sobota: Całodobowo
Niedziela: Całodobowo

Kontakt

tel. 668573301
biuro@scyzgum.pl

Strona www

lawetamyslenice.pl/