Uczniowski Klub Sportowy "Fight Club Myślenice"

O firmie

UKS " Fight Club Myślenice" - profesjonalny klub sportowy zapraszana treningi MMA, Muay Boran, Krav Maga i Boks. Zajęcia prowadza instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w sportach i systemach walki. Między innymi mistrzowie polski w boksie, kick- boxingu - posiadacze stopni mistrzowskich wielu sztukach walki.
Klub organizuje seminaria oraz obozy szkoleniowe, a także umożliwia swoim zawodnikom udział w zawodach i turniejach amatorskich oraz zawodowych w Polsce i za granicą. "Fight Club Myślenice jest członkiem wielu polskich oraz międzynarodowych organizacji ( m.in, Polski Związek Bokserski, Federacja Boksu Tajskiego, Martial Arts Association - International i inne...) a takze oficjalnym reprezentantem na Polskę International Muay Boran Academy oraz World Krav Maga Association..
Od roku 2010 nasz Klub wspólpracuje z wieloma organizacjami w programie " Walcz z Patologią - profilaktyka przez sport i zasady fair play..."

Podobne firmy

  • AtletikaNova

    Szeroki wybór urządzeń na place zabaw, elementów małej architektury, siłowni zewnętrznych i sprzętu sportowego w przystępnej cenie.

  • Bastion Myślenice

    Brazylijskie jiu - jitsu "Bastion Myślenice"

  • KAPAP Academy Myślenice

    KAPAP Academy jest zbiorem wiedzy i DOŚWIADCZENIA w odniesieniu do wyższego poziomu realnej samoobrony. Współczesny KAPAP opiera się na zrozumieniu i zastosowaniu realnych scenariuszy, które wynikają z doświadczeń wojennych w najgorszych warunkach i najba

logo

Adres

Kazimierza Wielkiego 53
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 1800 - 21.30
Sobota: 15.00 - 19.00
Niedziela: 15.00 - 19.00

Kontakt

tel. 791 719 799
joeykrol@wp.pl

Strona www

www.fight-club.info.pl