KAPAP Academy Myślenice

O firmie

KAPAP Academy jest zbiorem wiedzy i DOŚWIADCZENIA w odniesieniu do wyższego poziomu realnej samoobrony. Kursy organizowane przez KAPAP Academy skierowane są do firm zajmujących się ochroną, formacji zbrojnych- policji, wojska, a także do osób cywilnych zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i zdolności walki.

System treningowy KAPAP zawiera w sobie jasno ustalone zasady i opiera się głównie na ćwiczeniach i symulacjach. Tylko mądre połączenie strategii i taktycznego myślenia z dokładnym i realistycznym treningiem może zapewnić profesjonalne i praktyczne rozwiązania we współczesnych sytuacjach trudnych.

TRENINGI:

Myślenice: hala do sportów walki na Zarabiu, ul. Zdrojowa 9
wtorek/czwartek 19.30 - 21.00

Kraków: ośrodek rekreacyjno-żeglarski HORN, ul. Kozia 22
wtorek/czwartek 18.00 - 19.30

www.kapapmalopolska.pl

Podobne firmy

  • Dariusz Samek - Trener Personalny

    Jestem certyfikowanym instruktorem sportów siłowych – Trenerem Personalnym. Absolwentem „Centrum Szkoleniowe STREFA SPORTU Radosław Słodkiewicz”. Kurs instruktorski ukończyłem pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej – mgr inż. Radosław Słodkiewicz, mg

  • SPORTOWNIA

    Nowy sport - nowe możliwości. Speed-ball - szkolenia, treningi, eventy, imprezy urodzinowe, pikniki.

  • Centrum Edukacyjne Radosny Świat w Myślenicach

    OFERUJEMY zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych: kursy językowe, kursy taneczne: zumba, balet, nowoczesny, sztuki walki, szachy, plastyka oraz imprezy urodzinowe i okolicznościowe dla dzieci!

logo

Adres

ul. Zdrojowa 9
32-400 Myślenice

Kontakt

tel. 796567997
kapap.myslenice@gmail.com

Strona www

www.kapapmyslenice.pl