SPORTOWNIA

O firmie

Jesteśmy stowarzyszeniem powstałym w wyniku współpracy środowisk sportowych. Zrzeszamy w swoich szeregach aktywnych działaczy oraz sportowców i trenerów.
Należymy do grupy prekursorów nowej dyscypliny sportowej, którą jest speed-ball.
Współpracujemy z najlepszymi trenerami w kraju oraz kadrą polską speed-ball.
Organizujemy wyjazdy na międzynarodowe obozy sportowe.

PROWADZIMY ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH, SENIORÓW.

DOŁĄCZ DO NAS:
Treningi dla początkujących: piątek godz. 17.00 -18.00
Szkoła podstawowa nr 3 w Myślenicach

DO MAJA 2017 UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Speed-ball to dyscyplina, w której wykorzystuje się rakiety oraz specjalną eliptyczną piłeczkę na żyłce. Podstawowa zasada gry to zmiana kierunku lotu piłki, która wędruje po paraboli wokół masztu. Sport ten dzieli się na kilka konkurencji. Super solo to rozgrywka na czas w której zawodnik uzyskuje punkty na podstawie ilości uderzeń w określonym czasie, kolejno na prawą i lewą rękę a potem oburącz na forehand i backhand. W grze singlowej mierzy się dwóch zawodników – rozgrywka toczy się do dwóch wygranych setów. W deblu jest podobnie, przy czym tutaj mierzą się 2 pary zawodników. Solo relay to sztafeta z udziałem 4 zawodników, którzy zbierają punkty grając na czas. Oprócz tego speed-ball ma do zaoferowania wiele gier, które można wykorzystać przy zajęciach z dziećmi lub młodszą młodzieżą.


WARTOŚCI:

* KONTAKTY I PRZYJAŹNIE MIĘDZYNARODOWE

Młody człowiek należący do naszej społeczności dzięki organizowanym wyjazdom, obozom czy turniejom, nawiązuje międzynarodowe kontakty, co skutkuje nie tylko rozwojem praktycznych umiejętności językowych, ale też personalnymi kontaktami z różnych części świata na przyszłość. Zawodnicy z którymi nasi podopieczni mają kontakt pochodzą m.in. z Egiptu, Francji, Kuwejtu, Indii, Japonii czy Kanady.

* ROZWÓJ OSOBOWOŚCI MŁODEGO CZŁOWIEKA

Wspólne regularne treningi i wyjazdy na obozy i turnieje zagraniczne pozwalają na budowanie długotrwałych relacji, ale też uczą otwartości i obycia z innymi kulturami.

SZKOLENIA SPORTOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

* Oprócz bezcennych kontaktów międzynarodowych jakie młody człowiek nawiązuje stając się członkiem naszej społeczności, jest trenowany przez najlepszych zawodników i trenerów w Polsce!!! Dzięki współpracy z Speed-ball Polska przy organizacji obozów stwarzamy szansę nauki od najlepszych ludzi na ŚWIECIE!

Zapraszamy!

www.sportownia.eu
https://www.facebook.com/speedballwmyslenickim/

Podobne firmy

  • Dariusz Samek - Trener Personalny

    Jestem certyfikowanym instruktorem sportów siłowych – Trenerem Personalnym. Absolwentem „Centrum Szkoleniowe STREFA SPORTU Radosław Słodkiewicz”. Kurs instruktorski ukończyłem pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej – mgr inż. Radosław Słodkiewicz, mg

  • Centrum Edukacyjne Radosny Świat w Myślenicach

    OFERUJEMY zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych: kursy językowe, kursy taneczne: zumba, balet, nowoczesny, sztuki walki, szachy, plastyka oraz imprezy urodzinowe i okolicznościowe dla dzieci!

  • Yogacentrum

    zajęcia jogi dla początkujących i znawców, konsultacje żywieniowe

logo

Adres

Poręba 27
Trzemeśnia 32-425

Kontakt

tel. 794 603 701
tel. 507 213 059
info@sportownia.eu

Strona www

sportownia.eu