Face 2 Face - Park Przygody

O firmie

1. Oferta kolonii i wycieczek szkolnych

Organizujemy wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie i obozy młodzieżowe w Myślenicach łącząc niebanalne atrakcje Parku Przygody z zawodami sportowymi, turystyką i rekreacją oraz zwiedzaniem miasta w formie gry miejskiej. Nad przebiegiem imprez dla młodzieży czuwają doświadczeni i posiadający wymagane uprawnienia animatorzy z krakowskiej uczelni AWF.


2. Imprezy okolicznościowe pod chmurką

Dzięki posiadanemu zapleczu cateringowemu i scenie muzyczno - tanecznej możemy urządzić imprezy z dość szerokiego spectrum: od urodzin dla dzieci i młodzieży z różnymi zabawami jak malowanie twarzy, gra w ringo czy biegi w workach przez roztańczone osiemnastki z nie zapomianym klimatem pochodni wokół na extremalnych wieczorach kawalerskich kończąc.


3. Imprezy integracyjne dla firm - extreme

Specjalizujemy się w organizacji imprez dla firm w stylu atrakcje extreme plus elementy teambuildingu z wieczorną imprezą biesiadną na koniec. Dostosowujemy atrakcje na imprezę w zależności od składu osobowego, płci i wieku uczestników, kładąc jednocześnie nacisk na dobrą zabawę i integrację zespołu. Podane przykłady można ze sobą łączyć i modyfikować.


4. Imprezy wieczorne, tematyczne i eventy

Wieczorem można zasiąść przy ognisku, potańczyć na scenie i świetnie się bawić. Możemy jednak zrobić coś więcej: wokół zadaszonej budki powstaje krąg ognia z pochodni a w jego środku pojawiają się połykacze ognia lub też czarny rycerz wyzywający na pojedynek jednego z uczestników. Organizujemy też imprezy tematyczne w wysokiej klasy hotelu Black & White.


5. Pikniki firmowe do 500 osób - plan imprezy

Na terenie Myślenickiego Parku Przygody posiadamy zaplecze cateringowe oraz scenę i parkiet taneczny. Przeznaczona pod imprezy plenerowe polana w środku obiektu ma powierzchnię 0,3 hektara. Otoczona jest zielenią i trzema atrakcjami głównymi: polami paintball, torem quadowym i parkiem linowym. Oferujemy też wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych.


6. Pikniki firmowe do 1500 osób - plan imprezy

Przy większych imprezach korzystamy z "zaplecza terenowego" w postaci kompleksu boisk piłkarskich w sąsiedztwie naszego obiektu. Na ich terenie umieszczamy namioty halowe z cateringiem i dodatkowe atrakcje. Teren jest ogrodzony z parkingiem zdolnym pomieścić nawet
20 autobusów oraz posiada niezbędną infrastrukturę do organizacji dużych imprez plenerowych.

Podobne firmy

  • Dariusz Samek - Trener Personalny

    Jestem certyfikowanym instruktorem sportów siłowych – Trenerem Personalnym. Absolwentem „Centrum Szkoleniowe STREFA SPORTU Radosław Słodkiewicz”. Kurs instruktorski ukończyłem pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej – mgr inż. Radosław Słodkiewicz, mg

  • SPORTOWNIA

    Nowy sport - nowe możliwości. Speed-ball - szkolenia, treningi, eventy, imprezy urodzinowe, pikniki.

  • Centrum Edukacyjne Radosny Świat w Myślenicach

    OFERUJEMY zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych: kursy językowe, kursy taneczne: zumba, balet, nowoczesny, sztuki walki, szachy, plastyka oraz imprezy urodzinowe i okolicznościowe dla dzieci!

logo

Adres

Zdrojowa 9
32-400 Myślenice

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 12:00-19:30
Sobota: 10:00-19:30
Niedziela: 10:00-19:30

Kontakt

tel. 798-902-843
tel. 501-160-912
Myslenice@face2face.biz.pl

Strona www

park.myslenice.pl